Oferta dla biznesu

Zdajemy sobie sprawę z tego, że każda firma wymaga indywidualnego podejścia. Dlatego też wychodzimy na przeciw oczekiwaniu naszych klientów oferując im usługi na najwyższym poziomie oraz indywidualne podejście w zależności od potrzeb.

Dostęp do internetu, transmisja danych.

Różne firmy, mają różne oczekiwania. W odróżnieniu od łącz opartych na technologii xDSL, oferujemy państwu wydajne pakietowo łącza o podwyższonej prędkości wysyłania danych lub łącza w pełni symetryczne z możliwością otrzymania puli adresów zewnętrznych. Jesteśmy jedną z nielicznych firm oferujących takie rozwiązania na terenie powiatu Lubartowskiego. W zależności od potrzeb oraz możliwości technicznych usługi dostępu do Internetu lub transmisji danych świadczymy światłowodem lub za pomocą radiolinii na licencjonowane pasmo.

InterDUOINTERNET, TELEWIZJA, TELEFON
Oferujemy państwu: 
 • Usługę dostępu do Internetu o podwyższonych paramterach (prędkość pobierania i wysyłania danych do negocjacji)
 • Usługę dostępu do Internetu łączem symetrycznym z gwarancją SLA, zestawioną przy pomocy radiolinii na licencjonowane pasmo do 155Mbit/s lub przy pomocy transmisji światłowodowej do 1Gbit/s.
 • Usługę transmisji danych pomiędzy dwoma punktami z prędkościami ustalanymi indywidualnie

Dzięki rozbudowanej infrastrukturze światłowodowej w obrębie miasta oraz licznym radiowym stacjom bazowym, jesteśmy w stanie dotrzeć do wielu, często oddalonych od siebie lokalizacji.

Formularz zamówienia

  Subscribe to Newsletter

  If you don’t love the service, cancel without any fees or penalties.

  We do not spam we just forget about your mail id.

  O nas

  Jesteśmy jednym z największych dostawców Internetu w powiecie lubartowskim. Chcemy, aby za naszym pośrednictwem wszyscy użytkownicy mogli w szybki i bezpieczny sposób korzystać z sieci Internetowej.

  Zapraszamy do współpracy.

  Zadzwoń do nas